21 Eylül 2016 By admin 0

PS3 PES 2013 SRY v4.7 ‘2016-2017’ Sezonu Çıktı

pes-sry-v4-7

YAMAYI TEHMİN ETME SÜREÇİ NASIL OLACAK ?
Yama bağış yapan kullanıcılara verilmektedir. Yamayı indirmek için ve bağış ile ilgili bilgi almak için ” +90 0545 735 28 97 ” nolu hattan gerekli bilgileri tehmin edebilirsiniz. Whatsapp üzerinden veya sms yolu ile iletişime de geçebilirsiniz.

 

PES 2013 SRY v4.7

Pes 2013 PS3 SRY v4.7 2016 2017 sezonu çıkmıştır. Bu sezon yamamız da güncellemeler dışında görsel arayüzde  geliştirerek sizlere daha göze gelir hoş bir atmosfer sunmaya çalıştık. Yeni sezonda SRY v4.7  neler yapıldı.

Bir üst liglere çıkan yeni takımlar oyunu dahil edildi bunlar;

İngiltere ligine çıkan yeni sezon takımları: Middlesbrough FC, Burnley FC, Hull City AFC eklendi.
Fransa ligine çıkan takımlar: AS Nancy, Lorraine FC, Metz DFCO Dijon eklendi.
İtalya liginde çıkan takımlar: Cagliari Calcio, Delfino Pescara 1936, FC Crotone eklendi.
Almanya ligine çıkan takımlar: RB Leipzig, SC Freiburg eklendi.
İspanya ligine çıkan takımlar: Deportivo Alavés, CD Leganés, CA Osasuna eklendi.
Türkiye ligine çıkan takımlar: Adana, Alanya, Kardemir Karabük eklendi.
Türkiye 2. ligine çıkan takımlar: Bandırma, Ümraniye, Manisa

PES 2013 SRY v4.7 TRANSFER LİSTESİ

Şuanki savedata 1 ile gelen transferleri ifade etmektedir. Sezon sonuna kadar 7 mb boyutundaki savedata güncellemeleri ile tüm detaylar tamamlanarak sizlere atılmaktadır.

İNGİLTERE LİGİ
Arsenal
Chelsea
Leicester City
Liverpool
Manchester City
Manchester United
Totthenham

FRANSA LİGİ
Paris Saint-Germain FC
AS Monaco FC
Olympique Lyonnais
Olympique Marsilya
AS Saint-Étienne

İTALYA LİGİ
Juventus FC
AS Roma
FC Internazionale
SSC Napoli
AC Milan
ACF Fiorentina

İSPANYA LİGİ
FC Barcelona
Atlético Madrid
Real Madrid CF
Valencia CF
Sevilla FC

ALMANYA LİGİ
FC Bayern München
Borussia Dortmund
Bayer 04 Leverkusen
VfL Wolfsburg
FC Schalke 04

AVRUPA LİGİ
FC Porto
SL Benfica

TÜRKİYE LİGİNDE
Galatasaray
Fener
Beşıktas
Trabzon
Osmanlı
Konya
BaşakŞehir
Adana

TÜRKİYE 2.LİGİNDE
Bandırma
Manisa
Ümraniye
Yeni Malatya

SRY v4.7 Eklenen Şarkılar
Axwell Ingrosso – Thinking About You.mp3
David Guetta ft. Zara Larsson
J. Balvin – Ginza
K7 – Hi De Ho
Kygo – Raging ft. Kodaline
MØ – Final Song
Pnk – So What

EURO 2016 LİGİ 

Euro 2016 takımları güncellenmiştir. Euro 2016 formları eklenmiştir. Euro 2016 özel milli takım amblemleri eklenmiştir. Geriye kalan milli takımların logoları orjinal olarak bırakılmıştır.

DÜNYA KARMALAR LİGİ OYUNA EKLENDİ

Bu lig’in özelliği oyun içerisine yer alan örnek İngiltere ligi bu lig’deki takımlarda oynayan güncel dönem yıldız futbolculardan oluşan bir İngiltere Karması Takımının oluşturulması ve Karmalar ligine eklenerek bir lig oluşumunun sağlanmasıdır. Bu Ligde yer alan takımlar ise:
Almanya Karması, Brazilya Karması, Dünya Karması, Fransa Karması, İtalya Karması, İngiltere Karması, İspanya Karması, Türkiye Karması yer almaktadır.

NOSTALJİ TAKIMLAR

Nostalji takımlar 4 büyüklerin eski dönemlerde kadrolarında oynamış unutulmaz sevilen efsanevi oyuncularından oluşan takımları ifade etmektedir. Yamaya farklı bir hava katan bu takımlara Karmalar ligin’den ulaşabilirsiniz.

 

SRY 4.7’DE YENİ STADYUM ÖN İZLEME GÖRSELLERİ EKLENDİ

 

GRAFİK DÜZENLEMELERİ VE BAZI YENİLİKLER

Giriş menüsü kapakları değişmiştir.Arkaplan müzikleri değişmiştir.Menü renkleri mavi ton olarak ayarlanmıştır. Gösteri maçı seçim paneli ve uefa giriş menüsü arkaplan ve giriş resimleri değişmiştir.Takım seçme lobisi arkaplan resmi değişmiştir. Oyun planı menüsü değişmiştir. HD oyun planı sahası koyulmuştur. extra olarak taktik seçenekleri menüsü teknik direktör resimleri ile değiştirilmiştir. Yıldız futbolcuların üzerinde çıkan yıldız görseli değiştirilmiştir. Oyuncu mevki’lerini gösteren CB,RB yazan gösterge kutucukları daha belirgin ve görsel bir şekle getirilmiştir. Oyuncu sürüklerken ve çıkarırken o işareti iki farklı renk alma özelliği eklenmiştir. Oyun içi skor board’du daha modern bir görünüme kavuşturulmuştur. Oyun ana ekranındaki video üzerine gelen klon menü geçiş efekti saydam bir hale getirildi bu şekilde arkaplanı rahatlıkla görebiliyoruz. Bununla beraber menü seçenek logoları değiştirildi. SRY 4.7’de kale ağları modifike edildi daha  sık ve dalgalı bir görünüme kovuştu. Oyun içindeki tüm sahalarda önizleme görsel resimleri değiştirildi ve HD çim yaması oyunu dahil edildi. Yine oyun içinde 21 güncel avrupa ve TR takımına tezahürat yaması eklendi. Maç esnasında ev sahibi takımın taraftarlar tezahürat yapmaktadır. Liglerin giriş logoları düzenlendi ve güncellendi. Ana  oyun ekranında yer alan intro günümüz popüler futbolcularının yer aldığı bir intro ile değiştirildi.